AVF-ADF Toplantı sonucunda aldığı ortak kararlar.

Alevi Vakıfları Federasyonu ve Alevi Dernekleri Federasyonu nun Çagrısı ile Bileşenleri ve Bagımsız Alevi kurumları 27.07.2016 Tarihinde Bağcılar Cem evinde bir araya gelerek Aşağıdaki karaları Almıştır.

1 İstanbul Valiliği ve TBMM Başkanlığı Mecliste Grubu bulunan partilerin ziyareti için bir heyet oluşturuldu.Görüşmelerin Yapılması için bu Heyet Görevlendirildi.

2. Olağan Durumlarda İletişim için Üç bölgede kordinasyon oluşturulmasına karar verildi.Üç bölge Anadolu yakasında Şahkulu Derğahı Avrupa yakasında Erikli Baba ve Garip Dede Derğahlarımız Merkez üst olarak Belirlendi. Kurum Başkanlarımızın yanında Avukat Arkadaşlarımız da Görev Alacaklardır.İsimler tam olarak Göreve Başlayınca da tüm Kurumlara İletişim telefonlarını bildireceğiz. Bu kordinasyon Türkiye Çapında yaygınlaştırılacak İL ve İlçelerde de uygulanacaktır.

3. 16.17.18.Tarihlerinde Yapılacak olan HACIBEKTAŞİVELİ Anma Etkinliklerine Katılım sağlayacağız .Yapılacak .
Birlik CEM ini yürütecek Dedelerimizi Belirledik.Dedelerimiz Bu konuda Kendi Aralarında toplantı yapacaklar.inanç Boyutunu Tüm kurum Dedelerimiz organize Edecektir.

4 .Tüm Alevi Kurumları ve Federasyonların Birliği için Çaba gösterilmeli.Bu konuda İki Federasyonun Başkanları yetkili kılındı.

Cem Evlerimizde CEM İbadetlerimiz Daha yoğun Katılımla gerçekleştirilmesine karar verildi.

copyright 2013.AVF Alevi Vakıfları Federasyonu. | literalwebdizayn

Paristan Bayan Giyim

Elazığ Oto Kiralama